środa, 16 stycznia 2013

Przestańcie nas gwałcić.

Gwałcicie nas zbiorowo każdego dnia, każąc nam oglądać wasze seksistowskie reklamy. Każdego dnia przypominacie nam jak niewiele znaczy kobiece ciało, jak łatwo można je poniżyć, uprzedmiotowić, pozbawić kontroli. Kobieta jako narzędzie. Ciało na haczyku.

Co trzecia kobieta doświadcza w swoim życiu przemocy seksualnej (http://www.who.int/gender/violence/who_multicountry_study/summary_report/summary_report_English2.pdf). Co piąta zostanie w ciągu swojego życia zgwałcona (http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-16192494). Każecie nam o tym myśleć każdego dnia. Jeśli któraś miała kiedyś nieproszonego chuja w swoim tyłku, przez Was będzie go czuć każdego dnia. Niewygodnie chodzi się po mieście stale czując w dupie niechcianego chuja, serio.

Wy nie tylko przypominacie nam o gwałcie. Wasza seksistowska, patriarchalna, banalizująca przemoc seksualną kultura wizualna wspiera kulturę gwałtu. Nie wierzycie? Poczytajcie wyniki badań http://www.uky.edu/~aubel2/eng104/paranoia/pdf/jacobsen.pdf . To wy gwałcicie.

Za gwałt należy się kara.